Слухати

Як «помирає» Одеса - відео занедбаної архітектури / Новини на Громадському радіо

Як "помирає" Одеса - відео занедбаної архітектури

30 листопада 2016 - 17:45
В мережі оприлюднили відео, на якому показані красиві куточки міста, пам'ятки архітектури, які з часом втрачають колишню красу, але ніхто не поспішає їх реставрувати та приводити до ладу

У дописі до відео зазначається, що це — одне з найкрасивіших міст Європи в 19 столітті до початку 21 століття, яке зараз уявляє з себе сумне видовище.

«Розкішні фасади будинків, створених відомими архітекторами, руйнуються від старості і чиновницької жадібності. Гордість України перетворюється на посміховисько» — зазначається в повідомленні.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+