Слухати

«Громадське радіо» скоро почують в Костянтинівці

01 грудня 2016 - 17:14
1 грудня Національна рада надала «Громадському радіо», ТРК «Галичина» і ТРК «Арта плюс» дозволи на тимчасове мовлення на території проведення АТО з використанням 4 радіоканалів
«Громадське радіо» скоро почують в Костянтинівці / Новини на Громадському радіо

Два із них – на контрольних пунктах в’їзду-виїзду Мар’їнка і Гнутове Донецької області, зазначається на сайті Національної ради з питань телебачення і радіомовлення.

«Громадське радіо» мовитиме на частоті 91,8 МГц у м. Костянтинівці Донецької області, ТРК «Галичина» — на частоті 90,2 МГц у м. Бахмуті Донецької області, а ТРК «Арта плюс» забезпечуватиме мовленням КПВВ Мар’їнку і Гнутове Донецької області на частотах 98,2 МГц і 102,2 МГц відповідно.

При цьому на КПВВ, за словами члена Національної ради Сергія Костинського, транслюватимуться програми «Українського музичного мовлення», яке пропонує винятково україномовний продукт.

Організація діяльності компаній на зазначених частотах відбуватиметься з використанням технології малопотужного ФМ-мовлення.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+