Слухати

В КМДА сподіваються уникнути карантину до кінця року

01 грудня 2016 - 08:43
Гонконзький штам грипу в Україні з'явився вперше, але вірус нічим не відрізняється від тих штамів, що вже були в країні
В КМДА сподіваються уникнути карантину до кінця року / Новини на Громадському радіо

Микола Поворозник, заступник голови КМДА, у ефірі «Громадської хвилі» пояснив ситуацію із епідеміологічним порогом у столиці. 

«Стосовно епідеміологічного порогу — ми зараз знаходимося десь на межі. За рівнем захворюваності маємо в запасі ще 10-11%.Ми передбачаємо, що можемо впритул наблизитися до епідеміологічного порогу і тоді доведеться діяти», — каже пан Микола.

Вірус нічим не відрізняється від тих штамів, що вже були в Україні. І це не є смертельно небезпечний вірус H1/N1. «Гонконзький штам грипу в Україні вперше та починає набирати обертів. На жаль, у цьому йому допомагає погода», — пояснює заступник голови КМДА.

Також додає: «Вірус є уразливим для дітей молодшого віку та для людей похилого віку. У зв’язку із пониженням температури, гадаю, що ситуація стабілізується.  І, принаймні, до Нового року ми не будемо говорити про епідеміологічний поріг». 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+