Слухати

В Ужгороді горіла будівля СІЗО, ФОТО, ВІДЕО / Новини на Громадському радіо

В Ужгороді горіла будівля СІЗО, ФОТО, ВІДЕО

01 грудня 2016 - 15:46
Сьогодні пообіді в Ужгороді сталася пожежа у будівлі Закарпатської установи виконання покарань №9

За словами речник управління ДСНС у Закарпатській області Наталії Батир, площа загорання сягає більше 100 м2.

Полум’я та дим видно було з різних частин міста. 9 ув′язнених, серед яких четверо підлітків та п′ятеро жінок, евакуювали у безпечне місце. Представники СІЗО не впустили журналістів на територію, пославшись на те, що це – режимний об’єкт.

1.jpg

Машина рятувальників // Громадське радіо
Машина рятувальників
Громадське радіо

2.jpg

Як гасили пожежу // Громадське радіо
Як гасили пожежу
Громадське радіо

Однак і на вулицю, аби прокоментувати, за 2 години ніхто так і не вийшов, незважаючи на численні прохання представників ЗМІ.

Короткий коментар журналістці «Громадського радіо» вдалося отримати лише від заступника начальника з реагування на надзвичайні ситуації Державної служби з надзвичайних ситуацій України в Закарпатській області Гліба Бурковського:

«Наша служба о 13:04 отримала повідомлення про загоряння в установі виконання покарань, над 4 поверхом. Проведено розгортання сил і засобів, приступили до гасіння пожежі. Через 1 годину 20 хвилин у нас була проведена локалізація осередку загоряння, і о 15 годині 29 хвилин у нас є ліквідація осередку пожежі. Постраждалих та жертв немає».

3_1.jpg

Рятувальники // Громадське радіо
Рятувальники
Громадське радіо

5.jpg

Техніка рятувальників біля СІЗО // Громадське радіо
Техніка рятувальників біля СІЗО
Громадське радіо

pislya_lokalizaciyi._foto_ally_chernobuk.jpg

Після локалізації  // Алла Чернобук
Після локалізації
Алла Чернобук

Наразі причина загоряння наразі невідома. Її визначить спеціальна комісія. Слідчий ізолятор розташований у центральній частині міста і поруч, практично впритул, розташовані старовинні будинки, в яких мешкають люди.

pochatok_pozhezhi._foto_pavla_pavlova.jpg

Початок пожежі // Павло Павлов
Початок пожежі
Павло Павлов

 

 

Ольга Павлова, Ужгород, Громадське радіо

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

This material has been produced with the support of the European Commission and the UK Government as part of the Hromadske Network and The Donbas Calling Projects. Views and opinions expressed herein may not coincide with the official position of the UK Government and the European Commission.
Цей матеріал був створений за підтримки Європейської комісії та Уряду Великої Британії і є частиною проектів Hromadske Network та Говорить Донбас. Погляди та висновки, висловлені у цій публікації, можуть не збігатись з офіційною позицією Уряду Великої Британії та Європейської комісії

snyppet_eu_gb_0_0.jpg

Громадське Network //
Громадське Network

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+