Слухати

Чи зменшила Україна зону випробування ракет?

01 грудня 2016 - 13:02 187
Напередодні випробування зенітних ракет середньої дальності Україна змістила зону проведення навчань. Це випливає з повідомлення Міноборони, опублікованому на Фейсбук-сторінці відомства

«Командуванням були уточнені розміри небезпечної зони виконання пусків в південно-західній частині акваторії Чорного моря в сторону її зменшення» — йдеться в повідомленні.

У Росії, в Росавіації пояснили, що в ніч на четвер українська сторона випустила нове авіаційне повідомлення, що зрушує координати небезпечних зон, - пише Інтерфакс.

Однак, прес-офіцер командування повітряних сил України Дмитро Сиротинський не зміг підтвердити Громадському радіо інформацію про те, що заплановані кордони навчань були зменшені.

«Межі, в яких відбуваються навчання, якщо брати по морю, то вони знаходяться в більш 100 км, що до півострова, що до материкової України. Тобто де яке зменшення, я не можу підтвердити таку інформацію. Те що я можу вам сказати, це більше ста кілометрів».

Нагадаємо, раніше Росія офіційно повідомила про намір збивати українські ракети і пускові установки.

Тим часом Міноборони оприлюднили фотографії, з випробувань в Олександрівці Херсонської області. 

Про це йдеться на сайті Міноборони.

Зазначається, що проходять вони для набуття бойового досвіду застосування зенітних ракетних систем, перевірки якості відновлених боєзапасів.

viyskovi.jpg

Військові // Міноборони
Військові
Міноборони

«В рамках проведення випробувань бойові обслуги підрозділів зенітних ракетних військ відпрацьовують практичні завдання з бойовими та імітованими пусками зенітних керованих ракет по повітряних цілях — безпілотних літальних апаратах типу ВР-3 «Рейс», які імітують політ «крилатої ракети», — зазначають в відомстві.

rakety.jpg

Випущені ракети // Міноборони
Випущені ракети
Міноборони

В міноборони наголошують, що для забезпечення проведення практичної фази випробувань були вжиті всі заходи безпеки. Визначені час та висоти заборони використання повітряного простору. Поінформовано МЗС України та надані відповідні заявки і авіаційні сповіщення до Украероцентру.

slid.jpg

Слід від ракети // Міноборони
Слід від ракети
Міноборони

 

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+