Слухати

З приміщення, де розташований офіс Медведчука, евакуюють людей. Готуються до погромів

01 грудня 2016 - 13:56
Співробітників попередили, що о 15.00 вони покинули робочі місця та винесли важливі речі
З приміщення, де розташований офіс Медведчука, евакуюють людей. Готуються до погромів / Новини на Громадському радіо

Охорона будівлі, де розташований офіс представника України в гуманітарній підгрупі на переговорах в Мінську Віктора Медведчука, попереджає працівників про евакуацію.

Про це Громадському радіо повідомила одна зі співробітниць фірми, що розташована в цій же же будівлі. Зокрема жінка сказала:

“Охорона офісу попросила всіх працівників покинути сьогодні до 15.00 приміщення разом з усіма цінними речами на випадок підпалу приміщення”.

Нагадаємо, минулого разу саме це джерело повідомляло Громадському радіо про погроми, що готуються — тоді прогнози справдилися. 

На офіс напали представники-радикали, серед них — і голова проводу добровольчого руху ОУН Микола Коханівський, який сьогодні також організовує активістів.

Про це він розповів у телефонному коментарі кореспонденту Громадському радіо.

«О 17.00 ми збираємось біля Стели і швидше за все підемо на ганок. Вручимо звернення до президента з вимогою відпустити політичних в’язнів», — сказав він.

На запитання журналіста чи буде це мирна хода, Коханівський відповів: «Я сподіваюсь».

 Він зазначив, що у ході приймуть участь від 300 до 1000 людей.

Фото: архів сайту

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+