Слухати

Зона відчуження з висоти пташиного польоту ВІДЕО / Новини на Громадському радіо

Зона відчуження з висоти пташиного польоту ВІДЕО

01 грудня 2016 - 16:38
ТСН відзняла кадри з дрону, на яких добре видно зону відчуження.

В дописі до відео зазначається, що «Зона відчуження, якою ви її ніколи не бачили» – це спецпроект ТСН.ua. Він присвячений історичному накриттю четвертого енергоблоку Чорнобильської АЕС новим безпечним конфайментом.

Нагадаємо, 29 листопада четвертий енергоблок ЧАЕС накрили захисною аркою. Встановлення арки робить майданчик ЧАЕС безпечним для проведення робіт із радіоактивними матеріалами в середині об’єкту «Укриття», демонтажу конструкцій, а також обмежить радіаційний вплив на населення, персонал і довколишнє середовище. 

Виступаючи на заході з нагоди накриття реактора, Президент України Петро Порошенко підкреслив, що встановлення цієї споруди гарантує сто років радіаційної безпеки.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+