Слухати

Фейгін розповів, хто і як "підставив" Сущенка

02 грудня 2016 - 16:28 177
Федеральна служба безпеки Росії провела оперативну провокацію проти власного кореспондента ІА Укрінформ у Парижі Романа Сущенка

Про це розповів у Парижі французьким журналістам, а також офіційним посадовим особам французького керівництва адвокат українського журналіста Марк Фейгін, повідомляє Укрінформ.

«Роману у Москві передали цифровий носій – диск – щоб він вже доставив його до Парижа. Самому Роману він не був потрібний, адже він займається журналістикою. Це було потрібно ФСБ, і вони такі історії роблять першокласно. Мало які контррозвідки можуть порівнятися з ними у таких справах», — відзначив адвокат.

Звертаючись до французьких журналістів Фейгін зауважив: «Чи ви думали, що Роман влаштував перестрілку біля мавзолею?».

Адвокат уточнив, що Сущенко повинен був передати цей диск у Парижі іншому українському журналісту.

«Це не історія Джеймса Бонда. Процесуально це називається оперативна провокація. Особу просто втягують до цієї історії, і вона підставляється. Це робиться елементарно», — підкреслив Фейгін.

Нагадаємо, власного кореспондента ІА «Укрінформ» Романа Сущенка затримали 1 жовтня у Москві. Туди він прибув не за редакційним завданням, а в гості до родичів. Зв’язок із ним зник першого жовтня. Родичі прямо не повідомляли його дружині, що Романа Сущенка затримали, пояснюючи своє мовчання тим, що дали розписку про нерозголошення. 

У ФСБ заявили, що Сущенко є українським розвідником. У Головному управлінні розвідки назвали фейком таку заяву ФСБ.

Читайте також: Син українського журналіста Сущенка просить відпустити тата додому 

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+