Слухати

Допит Шуляка по справі Євромайдану, – онлайн-трансляція

02 грудня 2016 - 13:09
Святошинський районний суд Києва проводить в режимі відеоконференції допит екс-командувача внутрішніми військами МВС Станіслава Шуляка
Допит Шуляка по справі Євромайдану, – онлайн-трансляція / Новини на Громадському радіо

По справі Майдану Святошинський районний суд Києва допитує екс-командувача внутрішніх військ МВС Станіслава Шуляка. Він знаходиться в російському Ростові-на-Дону, допитують його через відеозв’язок.

Шуляк заявив, що живе в Сімферополі, до кримінальної відповідальності не притягувався. Від перекладача відмовився, каже, що розуміє українську.

Під час допиту колишній очільник внутрішніх військ заявив, що активісти били правоохоронців.

«В основному травми були — удари, струси, нанесені камінням, які розбивались о захисні шоломи, перелами кінцівок — рук, ніг, ураження слизової оболонки очей від впливу газовим балончиком, а також балончиками з фарбою. Це були характерні травми, які отримав особистий склад».

Говорячи про відносини з Януковичем і Захарченко під час перебування на службі, Шуляк сказав:

«Носили чисто службовий характер».

За його словами, він бачився з Януковичем під час призначення на посаду та під час офіційних заходів.

Також Шуляк повідомив подробиці своєї втечі до Російської Федерації в 2014 році, коли його вже оголосили в розшук в Україні. За версією Шуляка, прикордонники знали, хто перед ними, і пропустили його.

Під час допиту Шуляк заявив, що активісти били правоохоронців.

Говорячи про відносини з Януковичем і Захарченко під час перебування на службі, Шуляк сказав: «Носили чисто службовий характер». За його словами, Шуляк бачився з Януковичем під час призначення на посаду та під час офіційних заходів.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+