Слухати

В “BlazingFast” не виключають, що фінансову систему РФ атакували з їх серверів / Новини на Громадському радіо

В “BlazingFast” не виключають, що фінансову систему РФ атакували з їх серверів

02 грудня 2016 - 10:50
В компанії “BlazingFast” не виключають, що з їх серверів у Нідерландах готувалася кібератака на фінансову систему Росії

Про це Громадському радіо повідомив директор компанії, яка володіє датацентром у Голландії, Антон Онопрійчук. Але додав, що ані ФСБ, ані хтось інший не звертався до них з такою інформацією, він дізнався від журналістів.

«Ми проти таких дій, якщо вони мали місце», - заявив голова компанії.

На запитання чи не виключають в компанії того, що там готувались такі кібератаки, Оноприйчук відповів: «Технічно така можливість є. Всюди і завжди». Він також сказав, що в компанії готові розібратись в ситуації, якщо до них звернуться.

«Можливо, якщо це дійсно сталось, то люди обрали наш хостінг для цих дій. До нас мають надійти звернення з ІР-адресами, з яких була скоєна атака, або на які була скоєна атака — тоді ми будемо більш оперативно реагувати. Поки таких заяв не було» — пояснив Оноприйчук.

Нагадаємо, сьогодні Федеральна служба безпеки Росії заявила: іноземні спецслужби готували з 5 грудня масштабні кібератаки на фінансову систему Росії. Серверні потужності для проведення атак знаходяться в Нідерландах та належать українській фірмі “BlazingFast”.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+