Слухати

В Москві освятили автозаки

02 грудня 2016 - 18:19
У Москві освятили автопарк управління з конвоювання ув'язнених
В Москві освятили автозаки / Новини на Громадському радіо

Освячення автозаків провів помічник начальника УФСІН (Управління федеральної служби виконання покарань в Росії — ред.) По організації роботи з віруючими протоієрей Костянтин Кобелєв спільно з дияконом Кирилом Марковским, повідомляється на сайті УФСІН Росії в Москві.

Відзначається, що автопарк налічує кілька десятків одиниць автотранспорту, причому тільки в 2016 році здійснено перевезення декількох десятків тисяч заарештованих, які утримуються в слідчих ізоляторах Москви.

«Отець Костянтин прочитав молитву і окропив машини святою водою. Священнослужитель закликав водіїв до уважності та відповідальності на дорогах, шанобливо ставиться до всіх учасників дорожнього руху», — йдеться в повідомленні російського відомства.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+