Слухати

В Торецьку відновили водовід

02 грудня 2016 - 17:26
В Торецьку заверешено ремонтні роботи по ремонту водоводу
В Торецьку відновили водовід / Новини на Громадському радіо

Про це сторінці у Фейсбуці повідомив заступник голови Торецької міської ради Сергій Винник.

«Ремонт щойно завершили успішно. Чекаємо воду …» — написав він.

В коментарі Громадському радіо він зазначив:

«Щойно хлопці закінчили. Ми їм подякували. Місто від всього серця цій бригаді віддячили. Почали закачувати воду в водовід в Горлівці і через 30 годин вода за планом має прийти в місто. Після цього ми набираємо резервуари і починаємо розкачувати воду на місто».

Разом з тим у коментарях люди зазначають, що 10-12 годин резервуари заповнюватимуться водою і користуватися нею жителі почнуть завтра.

Зазначимо, що в Торецьку більше десяти діб не було водопровідної води — після того, як снаряд потрапив в водовід діаметром 90 сантиметрів. Крім того, 28 будинків у місті залишаються без опалення.

У тридцятитисячному місті влада оголосила надзвичайний стан міського масштабу.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+