Слухати

"Чиновник "ДНР" визнав, що в "республіці" немає пенсій

03 грудня 2016 - 18:11
Чиновник "ДНР" Олександр Болотін обурився тим, що в "ДНР" є ті, хто засуджує пенсіонерів, які отримують пенсії в Україні і грошову допомогу в "ДНР"
«Чиновник «ДНР» визнав, що в «республіці» немає пенсій / Новини на Громадському радіо

«Я категорично проти того, щоб наших пенсіонерів ображали місцеві ідейні «республіканські» телепні». По-перше, вони не досягли пенсійного віку і не розуміють, як живуть пенсіонери в ДНР. По-друге, пенсії в ДНР — немає! Є соцдопомога, яка в середньому розмірі видається 2000 руб. +/-. На ці гроші людині дуже важко прожити», — написав Болотін.

Він зазначив, що при таких доходах людям важко вижити, навіть при низьких комунальних тарифах та допомогах від гуманітарних організацій.

Оформлювати чи не оформлювати пенсію в Україні — на думку Болотіна, це особиста справа кожного пенсіонера на непідконтрольній території. 

 

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+