Слухати

Розчарувався та повернувся: бойовик скористався програмою СБУ

03 грудня 2016 - 11:20
Співробітники Служби безпеки України в рамках Програми «На тебе чекають вдома» переконали добровільно скласти зброю та повернутися до нормального життя колишнього бойовика «ДНР»
Розчарувався та повернувся: бойовик скористався програмою СБУ / Новини на Громадському радіо

Житель Донецької області у 2014 році вступив до лав «ДНР». Він облаштовував укріплення, займався господарською діяльністю, чергував на блокпості, перевіряв документи та автомобілі громадян.

Втім, зазначає, що згодом розчарувався в ідеях «російської весни».

«Побоюючись кримінального переслідування, він не одразу вирішив скористатися Програмою СБУ «На тебе чекають вдома». Наразі чоловік повернувся в Україну та сподівається на передбачене законодавством України звільнення від кримінальної відповідальності», — зазначають в СБУ.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+