Слухати

У Краматорську срібним орденом нагородили Народних героїв України

03 грудня 2016 - 19:17
Це була 20 –та церемонія нагородження. Недержавні нагороди отримали 15 чоловік, троє з них — посмертно. Кому і за що дають такі нагороди – розповіла журналістка Наталія Поколенко
У Краматорську срібним орденом нагородили Народних героїв України / Новини на Громадському радіо

Сама нагорода Народний герой України — срібний орден у вигляді тризуба. Срібло для виготовлення відзнак надсилають люди з різних країн світу, а київський ювелір Дмитро Щербаков переплавляє срібло, виготовляючи срібний тризуб. Організаторка заходу Віолетта Киртока зазначила, що нагородою відзначають людей, про яких писали в ЗМІ, історії яких обговорюють у соцмережах, а спеціальна рада обирає цих осіб, — повідомляє журналістка.

«Загалом вже близько 300 осіб отримали нагороду. Деякі люди, з якими ми говорили сьогодні, сказали, що це для них більш почесно, аніж це була б державна нагорода», — зазначає журналістка, — «Деякі з тих, кого нагороджували, говорили, що самі не вважають себе героями та що вони нічого особливого не зробили. Трьох людей сьогодні нагородили посмертно — на сцену виходили матері та рідні цих людей, говорили про них добрі слова».

unnamed_1_0.jpg

Нагорода В’ячеславу Волобуєву //
Нагорода В’ячеславу Волобуєву
 

unnamed_3_0.jpg

Нагорода Роману Юрчуку //
Нагорода Роману Юрчуку

unnamed_4_0.jpg

Зала //
Зала

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

This material has been produced with the support of the European Commission and the UK Government as part of the Hromadske Network and The Donbas Calling Projects. Views and opinions expressed herein may not coincide with the official position of the UK Government and the European Commission.
Цей матеріал був створений за підтримки Європейської комісії та Уряду Великої Британії і є частиною проектів Hromadske Network та Говорить Донбас. Погляди та висновки, висловлені у цій публікації, можуть не збігатись з офіційною позицією Уряду Великої Британії та Європейської комісії

snyppet_eu_gb_0_0.jpg

Громадське Network //
Громадське Network

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+