Слухати

Жителя Євпаторії депортують з Крима "за порушення строків перебування в РФ"

03 грудня 2016 - 10:49
Жителя Євпаторії, активіста Костянтина Сізарєева, чиї предки, за його словами, «жили в місті з 1208 року», депортують з Криму «за порушення термінів перебування на території РФ»
Жителя Євпаторії депортують з Крима «за порушення строків перебування в РФ» / Новини на Громадському радіо

Рішення прийняв «Євпаторійський міський суд», повідомляє Кримська правозахисна група.

Костянтин Сізарєв, засновник організації «Наукове товариство студентів та аспірантів-юристів «ЮСТИ*С»». Ця організація з’явилася ще в кінці 90-х років і займалася наданням безкоштовної правової допомоги соціально незахищеним людям.

Костянтин Сізарєв стверджує, що з квітня 2014 року він не може отримати паспорт РФ, який би давав йому можливість проживання на батьківщині. Він вже судився з цього приводу з «начальником відділу ФМС РФ в Євпаторії» Курносенко Едуардом Валерійовичем. Однак документи йому і його дітям так і не були видані. Про це кримчанин написав на своїй сторінці «ВКонтате».

«Суддя Євпаторійського міського суду» Лобанова Галина Борисівна визнала Сізарєва винним в порушенні ч.1-1 ст. 18.8 КоАП РФ і засудила його до штрафу 2000 рублів з депортацією «за межі РФ». Фактично жителя Криму примусово видворяють за його територію за «порушення термінів перебування в РФ»

Раніше на вимогу «прокуратури м Євпаторія» МВС РФ провела перевірку законності діяльності громадської організації «ЮСТИ*С». В результаті «перевірки» було прийнято рішення закрити організацію і порушити адміністративну справу стосовно засновника. Костянтин Сізарєва - активіст з Євпаторії, який раніше, в 2004 році стикався з протиправними діями місцевих правоохоронців. У 2013 році він виграв справу проти держави Україна в Європейському суді з прав людини

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+