Слухати

В «ЛНР» можна продовжити дію картки «Ощадбанку» - фотофакт / Новини на Громадському радіо

В "ЛНР" можна продовжити дію картки "Ощадбанку" - фотофакт

04 грудня 2016 - 13:58
Це видно з оголошення розміщеному в одній з газет непідконтрольного Україні Первомайська

До редакції informator.media читачі передали оголошення, надруковане в одній з газет непідконтрольного Первомайська, що на Луганщині.

В оголошенні всім охочим продовжити банківські картки «Ощадбанку» пропонують звертатися в магазин «Взуття», розташований на центральному ринку непідконтрольного Стаханова. Вказано там і телефон.

На умовах анонімності джерело видання на тимчасово непідконтрольній частині Луганської області, подібний «бізнес» поставлений там «на потік». За певні гроші ділки, які мають зв’язки на підконтрольній території, посприяють вклейці картки в паспорт, отримання нового паспорта, оформлення пенсій, продовження банківських карт, оформлення адресної допомоги «переселенцям». Все це робиться без участі замовника.

«У подібного роду магазинчиках обладнані цілі контори, що спеціалізуються на такого роду операціях», — зазначив співрозмовник видання.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+