Слухати

В Україні випробовували безпілотник-силач — ВІДЕО

04 грудня 2016 - 19:22 353
Відео випробувань оприлюднив волонтер Юрій Касьянов. Він зазначив, що вантажопідйомність цього безпілотника до 30 кг

«Сьогодні взята вага 12 кг, не рахуючи палива. Перевірялася працездатність всіх систем, налаштування автопілота, аварійні режими. Виконали 4 польоти, тривалістю 10-20 хвилин кожен. Йдемо поступово до наміченої мети — вантажопідйомність 50 кг, дальність не менше 200 км, польотний час не менш як 2,5 годин», — написав він.

У коментарях інтернет-користувачі зазначають, що зробити таку техніку безшумною неможливо, на що Касьянов відповів: цей безпілотник пожежний, здатний загасити пожежу на хмарочосі або десь далеко в лісі. Також цього можна використовувати як обприскувач полів.

 

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+