Слухати

В Україні випробовували безпілотник-силач — ВІДЕО

04 грудня 2016 - 19:22
Відео випробувань оприлюднив волонтер Юрій Касьянов. Він зазначив, що вантажопідйомність цього безпілотника до 30 кг
В Україні випробовували безпілотник-силач — ВІДЕО / Новини на Громадському радіо

«Сьогодні взята вага 12 кг, не рахуючи палива. Перевірялася працездатність всіх систем, налаштування автопілота, аварійні режими. Виконали 4 польоти, тривалістю 10-20 хвилин кожен. Йдемо поступово до наміченої мети — вантажопідйомність 50 кг, дальність не менше 200 км, польотний час не менш як 2,5 годин», — написав він.

У коментарях інтернет-користувачі зазначають, що зробити таку техніку безшумною неможливо, на що Касьянов відповів: цей безпілотник пожежний, здатний загасити пожежу на хмарочосі або десь далеко в лісі. Також цього можна використовувати як обприскувач полів.

 

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+