Слухати

Як рятують лебедів в столиці - ФОТОРЕПОРТАЖ / Новини на Громадському радіо

Як рятують лебедів в столиці - ФОТОРЕПОРТАЖ

04 грудня 2016 - 18:06
Представник Kyiv Animal Rescue Group Сергій Могилін розповів, як рятують лебедів в Києві

Він зазначив, що в перші числа грудня були сильні морози, а це — критично для водоплавних птахів. За різних причин вона не можуть літати і, коли водойма покриється льодом, їхні шанси на виживання стають мінімальними.

«Сьогодні рятували лебедя з повністю відірваним крилом в селі Шамраївка, що недалеко від міста Біла Церква. Прорубувалися крізь підталий лід річки Роставиця. Цього разу пощастило: птицю вдалося зловити. Завтра вона відправиться до притулку, де зможе безпечно перезимувати», — написав на своїй сторінці у ФБ Сергій Могилін.

Він зазначив, що подібні операції віднімають багато ресурсів та часу, оскільки водойми, де зимують птахи, розкидані по всій Київщині, і, таким чином, в рятувальній операції доводиться задіювати більшу кількість підготовлених людей.  

 

 

Сергій Могилін показав, яких птахів вдалось врятувати. За його словами, команда прибула вчасно: водойми практично повністю вкрилися міцним льодом, а птахи були дуже виснажені і пасивні.

 

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+