Слухати

Марушевську звільнили з посади голови Одеської митниці

05 грудня 2016 - 19:27
Юлія Марушевська особисто повідомила новину на своїй сторінці у Facebook
Марушевську звільнили з посади голови Одеської митниці / Новини на Громадському радіо

Колишня керівниця зазначила у своєму дописі в соцмережі наступне:

«Наказ про моє звільнення. Йому передувало 5 доган (які прем’єр Гройсман безуспішно доручав скасувати), оголошення неповної службової відповідності і моя заява про звільнення, коли стало остаточно зрозуміло, що в Києві ніхто не збирається реформувати митницю».

Вона також додала:

«Звичайно, чоловіча і чиновницька «гідність» поціновувача лондонських квартир не дозволила йому змиритися з моєю заявою „за власним бажанням“. Напевно «службова невідповідність» від пана Насірова є найкращою оцінкою моєї роботи на цій посаді, бо ні на секунду не могла б уявити свою відповідність їхнім корупційним стандартам».

 

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+