Слухати

У Дніпрі волонтерів нагородили відзнаками «Захисник Вітчизни»

05 грудня 2016 - 17:58
В рамках всесвітнього Дня волонтерів мер відзначив роботу 13 активістів медалями «Захисник Вітчизни». Ще 29 волонтерів отримали почесні грамоти від міськради
У Дніпрі волонтерів нагородили відзнаками «Захисник Вітчизни» / Новини на Громадському радіо

Софія - волонтерка з Дніпра. Допомагає дітям-переселенцям. Їй лише 15 років.  Сьогодні з рук очільника міста вона отримала свою першу нагороду. До волонтерської діяльності — розповідає — її підштовхнули батьки. Говорить волонтерка Софія Братченко:

«Влаштовую для дітей-переселенців безкоштовні програми, розвиваємо дітей і робимо їх щасливими. Волонтери для мене — це ті люди, які просто, за покликом душі, роблять щось для когось, просто тому, що вони хочуть їм допомогти», — сказала Софія Братченко.

Інша нагороджена волонтерка — Оксана Семехіна — відзначилася організацією благодійних ярмарків, фестивалів та концертів.  На виручені від квитків гроші вони з однодумцями протягом двох років надають допомогу бійцям та переселенцям — говорить волонтерка Оксана Семехіна:

«Це музичний благодійний рух, плюс артисти-хендмейдери, художники, діячі мистецтв. Долучилися і небайдужі городяни, які поза концертів допомагали, передачі відправляли туди за потребою. Якщо ти волонтер — ти просто хочеш щось зробити сам. Або зробити щось з тими людьми, які тобі близькі по духу», — відзначила Оксана Семехіна.

Маргарита Кримова з Дніпра 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

This material has been produced with the support of the European Commission and the UK Government as part of the Hromadske Network and The Donbas Calling Projects. Views and opinions expressed herein may not coincide with the official position of the UK Government and the European Commission.
Цей матеріал був створений за підтримки Європейської комісії та Уряду Великої Британії і є частиною проектів Hromadske Network та Говорить Донбас. Погляди та висновки, висловлені у цій публікації, можуть не збігатись з офіційною позицією Уряду Великої Британії та Європейської комісії

snyppet_eu_gb_0_0.jpg

Громадське Network //
Громадське Network

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+