Слухати

У Києві кількість хворих на грип свідчить про епідемію — КМДА / Новини на Громадському радіо

У Києві кількість хворих на грип свідчить про епідемію — КМДА

05 грудня 2016 - 18:39
Рівень захворюваності на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції у столиці вже перевищила епідемічний поріг

Про це повідомляє прес-служба КМДА.

«На 48 тижні епідемічного сезону, з 28 листопада до 4 грудня, рівень захворюваності перевищив епідемічний поріг на 4%», — сказав керівник апарату КМДА Володимир Бондаренко.

При цьому кількість хворих зростає серед всіх вікових категорій населення, але найбільше — серед школярів. Протягом тижня захворіло більше семи тисяч школярів, що становить 29,3% від загальної кількості хворих.

«Загальна кількість хворих — це 24 тисячі 440 осіб, з них 17 тисяч — це діти. Госпіталізовано з них тільки 123 людини до 17 років. Однак про оголошення карантину поки не йдеться, оскільки рівень хворих в навчальних закладах становить менше необхідного показника», — сказав Бондаренко.

У січні наступного року існує також можливість необхідністості введення карантину.

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+