Слухати

Внаслідок пожежі в американському Окленді загинули 33 людини — відео / Новини на Громадському радіо

Внаслідок пожежі в американському Окленді загинули 33 людини — відео

05 грудня 2016 - 10:29
Влада Каліфорнії повідомила про те, що внаслідок пожежі у місті Окленд загинули 33 людини

Зазначимо, що пожежа сталася під час вечірки. За даними Los Angeles Times, загалом близько ста людей знаходилися у будівлі проти ночі на 3 грудня, коли сталася трагедія.

Поліція також не відкидає можливості збільшення кількості загиблих, адже пошукові роботи тривають. Приміщення, де відбувалася вечірка неформально називали «кораблем-привидом», де збиралися митці і влаштовували там свої студії. Крім того, приміщення було нелегальним прихистком для десятків молодих людей.

За словами відвідувачів, людині, яка не знала будівлі, важко було б швидко рухатися коридорами-лабіринтами, рятуючись від пожежі.

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+