Слухати

ВР вимагатиме визнання Голодомору геноцидом на міжнародному рівні

05 грудня 2016 - 13:49
Депутатка Ганна Гопко закликала нардепів ухвалити постанову про звернення до міжнародного співтовариства щодо визнання Голодомору 1932-33 років актом геноциду
ВР вимагатиме визнання Голодомору геноцидом на міжнародному рівні / Новини на Громадському радіо

Про це голова Комітету Верховної Ради у закордонних справах заявила на засіданні Погоджувальної ради, — повідомляє «Укрінформ».

«Хотіла б закликати проголосувати невідкладно вже завтра постанову 3525 про визнання Голодомору актом геноциду українського народу. Це звернення до всіх демократичних країн. І дати можливість нашим дипломатам відстоювати на міжнародній арені визнання Голодомору геноцидом», — сказала вона.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+