Слухати

23 військовослужбовці з прикордонного Чопа отримали житло / Новини на Громадському радіо

23 військовослужбовці з прикордонного Чопа отримали житло

06 грудня 2016 - 18:19
До Дня Збройних Сил України 23 військовослужбовці частини Т-0300 у Чопі отримали сьогодні ключі від нових квартир. 18 з них несли службу в зоні проведення АТО

Серед них і Віктор Підвисоцький, який разом з сім’єю чекав на власне житло впродовж 19 років. Радіє, що нарешті отримав омріяну трикімнатну квартиру. Віктор Підвисоцький розповів «Громадському радіо», що разом із побратимами відновлював інфраструктуру Луганської та Донецької областей. «Всі учасники бойових дій. Ми спочатку відбудовували школу у Слов’янську. Три школи і садок. Потім у Волновасі ми були. Охороняли об’єкти, які визначені нашими підрозділами», – розповів Віктор Підвисоцький.

Заступник міністра інфраструктури України Юрій Лавренюк наголосив, що цього року здадуть в експлуатацію ще 2 будинки для військових Держспецтрансслужби. Один у Конотопі, і ще один — у Новомосковську. Таким чином, забезпечення житлом військовослужбовців становитиме 71%. За словами замміністра інфраструктури України, фінансується будівництво такого житла як із держбюджету, так і зі спецфонду. «Тут є ще близько 100 сімей, які стоять у тому числі з розширенням, а без житла взагалі – 75 військовослужбовців. Тобто я вважаю, що якщо тут іще три будинки таких, то уже буде 100% забезпечено. Бачите, стоїть казарма. Маю надію, до кінця наступного року буде такий самий чудовий будиночок. У нас в планах на протязі трьох років такими темпами, якими ми йдемо, ми маємо на меті на протязі трьох років 100% забезпечити житлом усіх військовослужбовців Державної служби спеціального транспорту», – сказав Юрій Лавренюк.

Зданий 6 грудня в експлуатацію будинок також переробили із солдатської казарми. Роботи тривали 10 місяців. А їх вартість становила понад 2,5 млн грн. Кожна квартира має індивідуальне опалення.

Ольга Павлова, Ужгород

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

This material has been produced with the support of the European Commission and the UK Government as part of the Hromadske Network and The Donbas Calling Projects. Views and opinions expressed herein may not coincide with the official position of the UK Government and the European Commission.
Цей матеріал був створений за підтримки Європейської комісії та Уряду Великої Британії і є частиною проектів Hromadske Network та Говорить Донбас. Погляди та висновки, висловлені у цій публікації, можуть не збігатись з офіційною позицією Уряду Великої Британії та Європейської комісії

snyppet_eu_gb_0_0.jpg

Громадське Network //
Громадське Network

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+