Слухати

Facebook та Twitter об’єднаються у боротьбі проти поширення екстримістського контенту

06 грудня 2016 - 10:47
Facebook, Microsoft, Twitter і YouTube - найбільші в світі компанії з інтернет-технологій - об'єднають зусилля у боротьбі проти розпосюдження екстримістського контенту через соцмережі
Facebook та Twitter об’єднаються у боротьбі проти поширення екстримістського контенту / Новини на Громадському радіо

За планом має бути створена єдина база, що міститиме «віртуальні відбитки пальців» всього контенту.

Про це повідомляє BBC Україна.

За допомогою відповідної технології буде можливо стежити за завантаженням контенту на сайти. І якщо буде виявлено завантаження екстремістського змісту, компанії зможуть прибирати їх зі своїх сайтів ще до їх масового поширення.

У заяві Twitter йдеться про те, що у них «немає місця для контенту, який сприяє тероризму». Представник компанії аткож зазначив, що такі дї покликані обмежити «найбільш радикальні та шокуючі фото- і відеоматеріали».

Пізніше до бази даних отримають доступ й інші компанії, які також хотіли б відслідковувати поширення екстремістських матеріалів.

Якщо користувач вважає, що його контент видалили помилково і він ніяк не пов’язаний з підтримкою терористичних груп, то він може поскаржитися на рішення сервісу, — йдеться в заяві Twitter.

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+