Слухати

На Дніпропетровщині бабуся позбавила життя себе та своїх онуків

06 грудня 2016 - 18:00
Літня жінка задушила двох онуків, а потім повісилася сама. Про це повідомляє кореспондент “Громадського радіо” з Дніпра
На Дніпропетровщині бабуся позбавила життя себе та своїх онуків / Новини на Громадському радіо

Страшна пригода трапилася у селищі Мости Верхньодніпровського району. Того дня батько дітей поїхав з дому у справах. А коли повернувся, то побачив в будинку тіла 4-річної доньки та 3-річного сина.

Говорить речник ГУ НП в Дніпропетровській області Анна Старчевська.

«Під час огляду домоволодіння була виявлена записка, в якій вона зізнається у скоєнні цього страшного злочину», — сказала Старчевська.

У записці бабуся звинувачує в усьому, що трапилося свою невістку. Коментує Анна Старчевська:

«Як з’ясували слідчі, мати останнім часом не проживала разом з дітьми і вони жили з бабусею і батьком». 

У такий спосіб бабця хотіла звільнити свого сина від дітей.

Односельці тим, що трапилося, шоковані. В сім’ї було все нормально, попри те, що батько виховував дітей сам. Розповідає голова Ганнівської територіальної громади Юрій Сидоренко:

«Село все в жахі. Хто міг таке подумать. Батько нормальний. Хотів лишить материнства і забрать цих діток до себе. Відбувся суд. Але суд не признав і вони розділилися дітьми. Що сказати за бабушку? Їй 75-й рік. Весь вік проробила в оцій сільській раді головним бухгалтером. Людина в селі поважна. Ніхто за неї поганого слова не міг сказати, що вона на таке піде». 

А от вихователька дитячого садочка Антоніна Сусик свого часу помітила, що хлопчик дуже любив батька, а бабусі побоювався. Правда, значення тому не надала — розповідає вихователька:

«Тато цікавився. Кожного вечора приходив і запитував про дитину. І навіть більше, ніж інші батьки. Коли бабуся приходила, то часто ми могли його шукати під ялинками». 

Обставини злочину наразі встановлюють правоохоронці. Триває досудове розслідування. Говорить речник ГУ НП в Дніпропетровській області Анна Старчевська.

«За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ознаками Ч. 2 ст. 115 ККУ. Наразі ми перевіряємо причетність бабусі до вбивства цих дітей». 

Всіх трьох членів родини поховали. Правда, бабцю — за цвинтарною огорожею, як традиційно ховають самогубців.

Маргарита Кримова з Дніпра

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

This material has been produced with the support of the European Commission and the UK Government as part of the Hromadske Network and The Donbas Calling Projects. Views and opinions expressed herein may not coincide with the official position of the UK Government and the European Commission.
Цей матеріал був створений за підтримки Європейської комісії та Уряду Великої Британії і є частиною проектів Hromadske Network та Говорить Донбас. Погляди та висновки, висловлені у цій публікації, можуть не збігатись з офіційною позицією Уряду Великої Британії та Європейської комісії

snyppet_eu_gb_0_0.jpg

Громадське Network //
Громадське Network

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+