Слухати

На «Укрзалізницю» тепер можна поскаржитися в електронному листі

06 грудня 2016 - 15:23
Сервіс «онлайн-зауваження» віднині доступний на сайті «Укрзалізниці». Скарги, однак, мають стосуватися сервісу та корупції на залізниці
На «Укрзалізницю» тепер можна поскаржитися в електронному листі / Новини на Громадському радіо

Про це повідомляє прес-служба компанії.

Необхідна форма працює на головній сторінці сайту. Щоб заповнити звернення потрібно вибрати із запропонованих варіантів, чого саме стосується зауваження: пасажирських, приміських послуг чи антикорупції.

Необхідно також вказати ім’я, електронну адресу, тему повідомлення та сформулювати його зміст.

«Для того, щоб детально розглянути звернення, зміст повідомлення має бути конкретним, із зазначенням дати, місця, номера поїзда, вагону, сполучення та інших подробиць. Це дасть можливість залізничникам ґрунтовно проаналізувати ситуацію та своєчасно  зреагувати на негативні випадки», — йдеться у повідомленні «Укрзалізниці».

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+