Слухати

У Львові пройшов «Марш захисників України» — ФОТОРЕПОРТАЖ / Новини на Громадському радіо

У Львові пройшов «Марш захисників України» — ФОТОРЕПОРТАЖ

06 грудня 2016 - 13:23
Центром міста пройшли військовослужбовці, учасники АТО всіх хвиль мобілізації, волонтери

Марш був присвячений 25-ій річниці Збройних сил. До параду була залучена військова техніка та автомобілі, якими волонтери доставляють на схід допомогу. Про це повідомляє кореспондентка «Громадського радіо». 

Участь у параді взяли участь близько 1000 військовослужбовців: підрозділи Збройних Сил України, які входять до складу Львівського гарнізону та Львівщини, ліцеїсти, десантники, прикордонники, артилеристи, ракетники, танкісти, піхотинці, армійська авіація, представники Національної гвардії, Військова служба правопорядку, учасники АТО.

Святкування Дня Збройних сил України у Львові розпочалося зі вшанування загиблих бійців АТО на Личаківському кладовищі та святкової Літургії у гарнізонному храмі Петра і Павла.

img_6848.jpg

У Львові відмічають День ЗСУ // «Громадське радіо»
У Львові відмічають День ЗСУ
«Громадське радіо»

img_6831.jpg

Військова техніка // «Громадське радіо»
Військова техніка
«Громадське радіо»

img_6755.jpg

Військовий // «Громадське радіо»
Військовий
«Громадське радіо»

img_6810.jpg

День ЗСУ // «Громадське радіо»
День ЗСУ
«Громадське радіо»

img_6862.jpg

У Львові пройшов «Марш захисників України» // «Громадське радіо»
У Львові пройшов «Марш захисників України»
«Громадське радіо»

Анастасія Шибіко, Львів

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

This material has been produced with the support of the European Commission and the UK Government as part of the Hromadske Network and The Donbas Calling Projects. Views and opinions expressed herein may not coincide with the official position of the UK Government and the European Commission.
Цей матеріал був створений за підтримки Європейської комісії та Уряду Великої Британії і є частиною проектів Hromadske Network та Говорить Донбас. Погляди та висновки, висловлені у цій публікації, можуть не збігатись з офіційною позицією Уряду Великої Британії та Європейської комісії

snyppet_eu_gb_0_0.jpg

Громадське Network //
Громадське Network

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+