Слухати

Власник магазину у Чернівцях зняв наліпку-свиню у кольорах прапору РФ

07 грудня 2016 - 19:05
Поліція Чернівецької області не буде відкривати справу за фактом розпалювання міжнаціональної ворожнечі через наліпку у вигляді свині у кольорах російського прапору
Власник магазину у Чернівцях зняв наліпку-свиню у кольорах прапору РФ  / Новини на Громадському радіо

Головне управління Національної поліції в Чернівецькій області доповіло про перевірку за фактом заяви про дії, спрямовані на розпалювання міжнаціональної ворожнечі. Заяву в поліцію написав кореспондент «Громадського радіо», коли побачив на дверях магазину у Чернівцях наліпку у вигляді свині в кольорах державного прапору Росії. Докладно ця історія описана у матеріалі «Звичайна ксенофобія. Історія однієї наліпки».

Про підсумки перевірки за фактом заяви у відповідь на інформаційний запит «Громадського радіо» повідомив заступник начальника Головного управління Національної поліції в Чернівецькій області Ігор Доголіч.

15 401 206_10 205 936 666 495 699_1 004 615 219_n.jpg

Відповідь поліції Чернівецької області // «Громадське радіо»
Відповідь поліції Чернівецької області
«Громадське радіо»

Як зазначив Доголіч, за результатами перевірки «Шевченківським відділенням поліції Чернівецького відділу поліції ГУ НП в Чернівецькій області, у зв’язку з відсутністю складу кримінального правопорушення, прийнято рішення про припинення подальшої перевірки».

Разом з тим, вказано у відповіді за підписом заступника начальника поліції області, власники магазину самостійно зняли наліпку з дверей магазину.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+