Слухати

Через зупинку потужностей у Авдіївці відсутнє водопостачання і опалення

08 грудня 2016 - 18:18
Через зупинку Донецької фільтрувальної станції та Авдіївського коксохіму в місті відключили опалення, в будинках також немає води
Через зупинку потужностей у Авдіївці відсутнє водопостачання і опалення / Новини на Громадському радіо

Про це «Громадському радіо» розповів глава військово-цивільної адміністрації Авдіївки Павло Малихін. Він повідомила, що ремотнікі могли б почати роботу вже сьогодні. Як стверджує глава військово-цивільної адміністрації, гарантії безпеки сьогодні дали і українська, і російська сторони Спільного центру контролю і координації питань припинення вогню. Але ремонт не почався.

«ОБСЄ мають забезпечити дзеркальний нагляд і з тієї сторони, і з нашої сторони», — розповів Малихін.

За словами Павла Малихіна, воду в Авдіївці включали сьогодні вранці на кілька годин. Запасів в резервуарах вистачить лише на те, щоб включити воду ще один раз — в цю суботу.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+