Слухати

Посли ЄС повідомили про домовленність стосовно механізму призупинення безвізового режиму / Новини на Громадському радіо

Посли ЄС повідомили про домовленність стосовно механізму призупинення безвізового режиму

08 грудня 2016 - 11:57
Якщо за відповідне рішення проголосують, отримання безвізового режиму між Україною та ЄС значно прискориться

Мова йде про домовленість між Радою ЄС та Європарламентом щодо механізму призупинення безвізового режиму між ЄС та третіми країнами, — повідомляє European Union in Ukraine.

«Комітет постійних представників 7 грудня підтвердив від імені Ради компромісний текст, погоджений з Європейським парламентом, щодо перегляду механізму тимчасового призупинення, який може бути застосований для всіх чинних угод щодо лібералізації візового режиму», — поінформували в Раді ЄС, — передає УНІАН.

«Ця угода є збалансованою і надзвичайно важливою для ефективності і довіри до політики лібералізації візового союзу. Існуючий механізм не є адекватним і тепер буде покращена. У той же час, той факт, що ми досягли угоди повинен відкрити двері для подальшого прогресу на переговорах щодо лібералізації візового режиму з іншими країнами, які відповідають всім необхідним вимогам», — сказав Роберт Калінак, міністр внутрішніх справ Словаччини і Голова Ради», — йдеться в повідомленні

Нагадаємо, що вчора президент України Петро Порошенко повідомив про позитивні зрушення у процесі домовленостей про безвізовий режим для України.

 

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+