Слухати

У Луцьку волонтери збирають допомогу для дітей загиблих атовців / Новини на Громадському радіо

У Луцьку волонтери збирають допомогу для дітей загиблих атовців

08 грудня 2016 - 13:19
Учасники волонтерського руху «Меценати для солдата» у Луцьку організували новий проект на підтримку дітей героїв, які загинули під час військових дій на сході – «Діти небесного легіону»

За місяць до Дня народження дитини героя волонтери збирають кошти на подарунок, а також просять долучатися і всіх небайдужих меценатів.

Як розповіла волонтерка проекту Наталія Скиба, в деяких сім`ях є дуже гострі потреби, які без допомоги небайдужих вирішити складно:

«Сам проект полягає в тому, щоби за місяць до Дня народження дитини підготувати історію про дитину, підготувати подарунок або виконати якусь заповітну мрію дитини. І вже в соцмережах опублікували першу історію про Тетяну Шилік, про її сім`ю, її захоплення і, власне, всіх запрошуємо долучитися не тільки до збору подарунків, а також привітати її на День народження , написати листа підтримки», — розповідає Наталія.

Мама Тетяни Шилік Олена розповідає, що у дівчинки є багато захоплень. У навчанні їй дуже потрібен принтер. А нещодавно дівчинка отримала перемогу у конкурсі зі стрільби  в місті Ковелі.

За  словами волонтерки Наталії Скиби,  під час реалізації проекту планують допомогти всім волинським дітям загиблих атовців.  А це приблизно 200 дітей. Даруватимуть подарунки не лише діткам загиблих воїнів, а й тим, хто отримав під час війни інвалідність, перебуває на лікуванні:

«І, власне  діткам бійців з інвалідністю  ми теж хотіли би  допомогти , бо і Новорічні свята, і Різдвяні. Тому в наших планах є охоплення і цієї категорії діток. Запрошуємо всіх бажаючих волонтерів долучатися, гуртуватися і разом допомагати, тому що волонтери не всесильні . І ми запрошуємо, щоб громадськість відгукувалася на наші заклики, єдналася і лише разом ми зможемо охопити таку величезну кількість діток, яких торкнулася ця війна».

Волинянка Марина Шепелюк після смерті чоловіка в 2014 році в Іловайську залишилася з дітками сама. Каже, що намагається самостійно забезпечувати усіх чотирьох. І для неї цей проект – це швидше спілкування з такими ж людьми, як і вона.

«В мене родичів немає, скажімо так. Чоловік був військовослужбовець. І ми переїхали, в Нововолинську отримали службове житло. Знаєте, як кажуть, краще за все, напевно, біль іншої людини розуміють люди, які в схожій ситуації. Тобто це спілкування між собою. Тобто виходить, що вони, волонтери, організовують якісь зустрічі навіть між собою  і люди більш спілкуються, відкриваються, розуміють один одного».

Щодо підтримки їх як сімей військовослужбовців, то і Марина Шепелюк, І Олена Шилік згадують про різні випадки, бо, мовляв, не всі люди розуміють, чому потрібно їм допомагати. І буває так, що навіть порушуються ті їх права, які встановлені законом. Як, наприклад, право на безкоштовний проїзд в громадському транспорті.

В дітей різні захоплення та мрії. І і в рамках проекту «Діти небесного легіону» кожен може стати для них меценатом, купити їм подарунок на День народження чи навіть просто привітати, підтримати добрим словом сім`ю.

Щоб долучитися до проекту «Діти небесного легіону», заходьте на сторінки у Фейсбук:

«Мeцeнaти для сoлдaтa», черговий: 050-973-44-84. Відділ МдС «Діти Небесного Легіону» – 0997508538; 0989481450. 

Сторінка у Фейсбук «Діти небесного легіону» 

 

Аріна Крапка, Луцьк

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

This material has been produced with the support of the European Commission and the UK Government as part of the Hromadske Network and The Donbas Calling Projects. Views and opinions expressed herein may not coincide with the official position of the UK Government and the European Commission.
Цей матеріал був створений за підтримки Європейської комісії та Уряду Великої Британії і є частиною проектів Hromadske Network та Говорить Донбас. Погляди та висновки, висловлені у цій публікації, можуть не збігатись з офіційною позицією Уряду Великої Британії та Європейської комісії

snyppet_eu_gb_0_0.jpg

Громадське Network //
Громадське Network

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+