Слухати

Парламент Південної Кореї ухвалив імпічмент президенту / Новини на Громадському радіо

Парламент Південної Кореї ухвалив імпічмент президенту

09 грудня 2016 - 10:06
Південнокорейські законодавці в п'ятницю переважною більшістю голосів ухвалила імпічмент президента Пак Кин Хе

Члени парламенту проголосували шляхом таємного голосування: 234 — «за» і 56 — «проти», а це означає, що десятки членів її власної партії підтримали її відставку, — повідомляє Reuters.

Семеро голосів було дискваліфіковано, два члена утрималися, а один член не брав участі, — заявив спікер парламенту.

Конституційний суд наразі має вирішити, чи слід підтримувати процес, який може зайняти до 180 днів. Обов’язки Пак Кин Хе були негайно взяті на себе прем’єр-міністр на тимчасовій основі.

Президента Пак Кин Хе звинувачують в змові з одним із колишніх помічників — їм обом пред’явила звинувачення прокуратура у тому, що вони здійснювали тиск на бізнес у власних інтересах.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+