Слухати

Вперше в історії: вчені знайшли застиглий в бурштині хвіст динозавра — фото / Новини на Громадському радіо

Вперше в історії: вчені знайшли застиглий в бурштині хвіст динозавра — фото

09 грудня 2016 - 13:07
Неймовірна знахідна, яку здійснили вчені із Канади та Китаю є частиною динозавтра, що жив на Землі 99 мільйонів років тому

У Пекіні, в п’ятницю, вчені повідомили про знахідку, та зазначили, що скам’янілість належала пернатому динозавру, хвіст якого був виявлений в шматку бурштину, разом із кістками і пір’ям.

Про це повідомляє news.xinhuanet.com.

Дослідники вважають, що хвіст належав крихітному динозавру, що жив на нашій планеті близько 99 мільйонів років тому в середині крейдяного періоду.

Зразок отримав назву «Єва».

Інформація про результати експертиз, в співавторстві із китайським палеонтологом Зін Ліда, опублікував канадський вчений Райан МакКеллар у журналі «Current Biology».

Це вперше, коли подібний матеріал був знайдений у бурштині.

 

 

 

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+