Слухати

На КПВВ «Чонгар» кримські татари провели акцію до Дня прав людини / Новини на Громадському радіо

На КПВВ «Чонгар» кримські татари провели акцію до Дня прав людини

10 грудня 2016 - 14:50
Кримські татари провели правозахисну акцію "Крим - територія безправ'я" на прикордонній території з окупованим Кримом

Кримські татари провели правозахисну акцію «Крим — територія безправ’я» на прикордонній території з окупованим Кримом, — повідомляє «УНН».

Захід присвячено міжнародному Дню прав людини. Учасники акції прагнуть привернути увагу до проблеми порушення прав людини в окупованому Криму і колективного права кримськотатарського народу.

Активісти провели пікет з портретами політв’язнів, убитих і викрадених людей в окупованому Криму. В рамках заходу також заплановано виїзд учасників акції до активістів громадянської блокади Криму та перегляд документального фільму «Боротьба за Батьківщину: кримські татари». Для активістів буде проведена лекція з питань правозахисної діяльності.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+