Слухати

У Великобританії відкрили найбільшу в світі кріогенну електростанцію

11 грудня 2016 - 15:58
Електростанція створена за принципом використання дешевої електроенергії в нічні години для скраплення повітря, який зберігається в кріогенних танках
У Великобританії відкрили найбільшу в світі кріогенну електростанцію / Новини на Громадському радіо

Далі воно нагрівається і розширюється, надходячи в турбіни і виробляючи електроенергію, що поставляється в мережу. Про це повідомляє BBC.

Потужність кріогенної електростанції (КЕС) становить 5 МВт, що достатньо для постачання 5 тисяч сімей протягом трьох годин. Компанія, що побудувала цю КЕС, Highview Power Storage, стверджує, що подібна схема генерації електроенергії легко масштабується і використовується разом з альтернативними джерелами енергії, особливо в сонячній та вітровій енергетиці.

«Це пілотний проект, розрахований на подальше розширення. Потужність кріогенної електростанції (КЕС) становить 5 МВт, що достатньо для забезпечення електроенергією 5 тисяч сімей протягом трьох годин», — йдеться в повідомленні.

Компанія, що побудувала цю КЕС, Highview Power Storage, стверджує, що подібна схема генерації електроенергії легко масштабується і використовується разом з альтернативними джерелами енергії, особливо в сонячній та вітровій енергетиці. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+