Слухати

У Великобританії відкрили найбільшу в світі кріогенну електростанцію

11 грудня 2016 - 15:58 97
Електростанція створена за принципом використання дешевої електроенергії в нічні години для скраплення повітря, який зберігається в кріогенних танках

Далі воно нагрівається і розширюється, надходячи в турбіни і виробляючи електроенергію, що поставляється в мережу. Про це повідомляє BBC.

Потужність кріогенної електростанції (КЕС) становить 5 МВт, що достатньо для постачання 5 тисяч сімей протягом трьох годин. Компанія, що побудувала цю КЕС, Highview Power Storage, стверджує, що подібна схема генерації електроенергії легко масштабується і використовується разом з альтернативними джерелами енергії, особливо в сонячній та вітровій енергетиці.

«Це пілотний проект, розрахований на подальше розширення. Потужність кріогенної електростанції (КЕС) становить 5 МВт, що достатньо для забезпечення електроенергією 5 тисяч сімей протягом трьох годин», — йдеться в повідомленні.

Компанія, що побудувала цю КЕС, Highview Power Storage, стверджує, що подібна схема генерації електроенергії легко масштабується і використовується разом з альтернативними джерелами енергії, особливо в сонячній та вітровій енергетиці. 

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+