Слухати

Андрій Куликов став Головою Комісії з журналістської етики

12 грудня 2016 - 12:06
Комісію з журналістської етики очолив став співзасновник «Громадського радіо» Андрій Куликов
Андрій Куликов став Головою Комісії з журналістської етики / Новини на Громадському радіо

Про це на своїй Facebook-сторінці написав головний редактор «РБК-Україна» Валерій Калниш.

snymok_ekrana_2016-12-12_v_11.59.47.png

Андрій Куликов, Комісія з журналістської етики //
Андрій Куликов, Комісія з журналістської етики

Комісія з журналістської етики — всеукраїнська громадська організація, створена 16 вересня 2001 року під час установчих зборів журналістської ініціативи «Журналісти — за чисті вибори». Комісія з журналістської етики є корпоративним інститутом громадянського суспільства, що розглядає конфліктні ситуації етичного і професійного характеру, які виникають в журналістському середовищі між журналістами та громадськістю у зв’язку з виконанням журналістами свого професійного обов’язку. 

Комісія з журналістської етики складається з 15 членів, які обираються на з’їзді підписантів Етичного кодексу українського журналіста. Члени Комісії здійснюють свою діяльність на громадських засадах. За кожним членом Комісії зберігається право на добровільну відставку. Ротація членів Комісії або підтвердження повноважень дійсних членів відбувається на з’їзді підписантів Етичного кодексу українського журналіста не рідше 1 разу на 2 роки. Головою Комісії з журналістської етики з 2001-2016 роках був Володимир Мостовий.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+