Слухати

«Громадське радіо» випустило книжку «ПРОти НАСильства»

12 грудня 2016 - 12:18
27 грудня 2016 року о 18-30 в Книгарні "Є" (м.Київ, вул.Лисенка, 3) відбудеться презентація збірки "ПРОти НАСильства". Упорядниця Лариса Денисенко. Модерує Ірина Славінська.
«Громадське радіо» випустило книжку «ПРОти НАСильства» / Новини на Громадському радіо

Збірка видана за підтримки «Громадського радіо» в рамках проекту «Доступна якісна правова допомога в Україні», який фінансується урядом Канади. Однією із складових цього проекту є радіоцикл, який був запущений на «Громадському радіо» минулого року.

5_321x428.jpg

Збірка «ПРОти НАСильства» //
Збірка «ПРОти НАСильства»

Співавторами книги виступили письменники, юристи і психологи. З літераторів: Софія Андрухович, Юрій Андрухович, Наталка Сняданко, Галина Вдовиченко, Євгенія Кононенко, Юрій Макаров, Артем Чапай, Маріанна Кіяновська та Сергій Осока. Також до цієї книги долучилися адвокати: Галина Федькович і Христина Кіт. Кожне оповідання письменників і письменниць коментували професійні психологині з Міжнародного жіночого правозахисного центру “Ла Страда-Україна”.  

Більше про збірку послухати тут і тут

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+