Слухати

Музика «Dzyga Jazz Quintet» з диску, виданого за сприяння Громадського Радіо, увійде до майбутніх підручників?

12 грудня 2016 - 16:01
У Львові видали музичний диск за сприяння «Громадського Радіо». Музичний диск представлено у межах фестивалю «Альфа Джаз Без»
Музика «Dzyga Jazz Quintet» з диску, виданого за сприяння Громадського Радіо, увійде до майбутніх підручників? / Новини на Громадському радіо

Музики Dzyga Jazz Quintet дали годинний концерт при повному залі у Львівській Філармонії, повідомляє Андрій Куликов:

«Музики «Dzyga Jazz Quintet» грають щонеділі у культовому львівському заклдаі «Дзига» і гастролюють за кордоном, а от студійно записаного диску в них досі не було. Концерт, в якому «Dzyga Jazz Quintet» зіграли перше відділення, зібрав сотні шанувальників у філармонії Львова – і не лише львів’ян. Олександр Лунченко, наприклад, засновник спільноти CREATIVE JAZZ FANS у Запоріжжі, відзначає імпровізаційність джазової музики.

Крім того, українські викладачі музики обговорюють з колегами із Польщі і Данії створення системи джазової освіти в Україні. Музика «Dzyga Jazz Quintet» з диску, виданого за сприяння Громадського Радіо, увійде до майбутніх підручників?

«Dzyga Jazz Quintet» – патріархи та праотці української джазової сцени, які почали грати джаз незважаючи на тогочасний ідеологічний контроль ще в далеких 60-их минулого століття. Слід зауважити, що «Dzyga Jazz Quintet» – це не просто зірки східноєвропейського джазу, а ще не менш успішні, амбітні та висококваліфіковані фахівці в медицині, фізиці, математиці та малярстві.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+