Слухати

СБУ не знала про візит Надії Савченко до Мінська - Тандіт

12 грудня 2016 - 09:50
Служба безпеки України (СБУ) не була попереджена Надією Савченко про поїздку до Мінська на зустріч з ватажками "ДНР" і "ЛНР"
СБУ не знала про візит Надії Савченко до Мінська - Тандіт / Новини на Громадському радіо

 Про це в ефірі телеканалу «112 Україна» повідомив радник голови СБУ Юрій Тандіт.

При цьому він зазначив, що СБУ фактично знає про переміщення через лінію розмежування або через кордон українських політиків.

«Ми збираємо інформацію, пов’язану не тільки з поїздкою Надії Савченко в Білорусь, але і з іншими політиками в інші країни. Все, що пов’язано з темою звільнення заручників, для нас дуже актуально. Ми цю інформацію будемо перевіряти і з’ясовувати подробиці, в тому числі і з Надією Савченко», — сказав Тандіт і додав:

«Ми використовуємо абсолютно всі можливі способи для того, щоб прискорити процес звільнення наших заручників. Крім офіційних переговірників, офіційних осіб, у цих переговорах беруть участь різні люди: і представники громадських організацій, і політики, і нардепи, і представники конфесій різних церков. Для нас важливо, щоб хлопці були звільнені. Ми зацікавлені в тому, щоб можливості, які з’являються, робити все, щоб хлопці повернулися. Важливо пам’ятати, що ми українці, і в переговорах з ОРЛО та ОРДО пам’ятати про те, що ми маємо право, це наша територія».

Раніше в ЗМІ з’явилось повідомлення, що народний депутат Надія Савченко в Мінську таємно зустрілася з ватажками «ДНР» і «ЛНР».

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+