Слухати

У мережі повідомляють про затримання колишнього полоненого Без’язикова

12 грудня 2016 - 22:53
В Facebook з'явилася інформація про затримання розвідника Івана Без'язикова
У мережі повідомляють про затримання колишнього полоненого Без’язикова  / Новини на Громадському радіо

Таку інформацію поширив правозахисник із Черкас Валерій Макеєв, автор книги «100 днів полону».

«Сьогодні заарештовано полковника — розвідника Івана Без’язикова. Сердцем не можу навіть допустити, що звинувачення Івана у шпигунстві, чи зраді мають реальне підтвердження. Маю надію на справедливий суд. Завтра — судове засідання . Захист готується», — написав він. 

Під записом користувач Lenka Stankiewicz  зазначила, що спілкувалася з дружиною Без’язикова, і та «в істериці, вона так не плакала, коли Ваня був у полоні». 

Наразі «Громадське радіо» намагається отримати підтвердження даної інформації. 

Іван Без’язиков був звільнений з полону 5 липня 2016 року. Він провів у полоні бойовиків 2 роки.  Операцію зі звільнення Івана Без’язикова проводила Служба безпеки України, і група волонтерів «Патріот». 

Одразу після звільнення Іван Без’язиков був у ефірі Громадського радіо разом з дружиною. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+