Слухати

В "ЛНР" жителі зруйнованих будинків платять за комунальні послуги, ВІДЕО

12 грудня 2016 - 17:29 100
Первомайськ - місто підконтрольне "ЛНР" знаходиться поблизу Попасної Луганської області, яке контролюється урядом. З 2014 року тут стоїть багато зруйнованих будинків, які так і не відбудували

У сюжеті підконтрольного бойовикам каналу, жителька Первомайська розповідає, як доводиться виживати без опалення. Її квартира постраждала від обстрілів, зробити ремонт належним чином вона не змогла. Будинок не опалюється і від того речі в квартирі псуються, не говорячи про те, що жити за таких умов людині не комфортно.

На стінах, бачимо, замерзлу воду. Люди опалюють приміщеня обігрівачами, через що багато платять за електрику. При цьому, за всі комунальні послуги вони платять на рівні з іншими. 

Жінки згадують, що колишній загиблий самозваний «мер» Євген Іщенко обіцяв не стягувати з людей борги і плату за комунальні послуги. Тепер же при згадуванні Іщенка, комунальники відряджають людей до нього.

Люди висловлюють обурення несправедливим нарахуванням квартплати, але не пояснюють чому саме вони плалять за зруйноване житло. При цьому одна з жінок висловила впевнення, що обстріли ведуться з території, яку контролює українська влада.

 

 

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+