Слухати

Які недоліки КПВВ на лінії розмежування? Звіт "Прифронтової інспекції"

12 грудня 2016 - 15:31
Зокрема, представники моніторингової місії відзначають, що попити води на КПВВ "Станиця Луганська" можуть тільки на територіїх підконтрольній Україні
Які недоліки КПВВ на лінії розмежування? Звіт «Прифронтової інспекції» / Новини на Громадському радіо

Під час моніторингу контрольних пунктів в’їзду-виїзду в Донецькій та Луганській області, що проводиться в рамках проекту «Прифронтова інспекція», монітори зібрали останні данні з усіх працюючих КПВВ на Сході України — «Майорськ», «Мар’їнка», «Новотроїцьке», «Гнутове» і «Станиця Луганська», йдеться на сайті «Фундація.101».

Представники моніторингової місії підрахували кількість туалетів, баків з питною водою та контейнерів для сміття, розміщених з контрольованої території, на контрольному пункті та зі сторони «сірої зони». Окрім того, позначили, на яких контрольних пунктах є пункти медичної допомоги та обігріву, а на яких — нема.

Згідно отриманої інформації, викладеної в інфографіці, найбільша кількість туалетів знаходиться на КПВВ «Новотроїцьке» — 16. Привертає увагу недостатня кількість туалетів — 12 штук — на КПВВ «Майорськ», адже це один з двох контрольних пунктів, через який проходить значний пасажиро-транспортний потік за день. Також варто відзначити, що лише на КПВВ «Гнутове» і «Новотроїцьке» туалети розташовані на території контрольного пункту, на трьох інших КПВВ можливість сходити до вбиральні, перебуваючи на території КПВВ, відсутня.

infografika.png

Інфографіка // Фундация101
Інфографіка
Фундация101

«Дістатися води, щоб втомити спрагу, на КПВВ «Майорськ», «Мар’їнка», «Гнутове» і «Станиця Луганська» можливо лише зі сторони підконтрольної території», — йдеться в звіті.

Це пов’язано з тим, що баки з питною водою в холодну пору року знайти можна лише в наметах Державної служби України з надзвичайних ситуацій (ДСНС). Зазначається, що на КПВВ «Мар’їнка» намет ДСНС розташований за декілька кілометрів від самого контрольного пункту, то, власне, на контрольному пункті води нема. На КПВВ «Новотроїцьке» намет ДСНС розміщений зі сторони «сірої зони», тому воду можна знайти лише там.

Контейнерів для сміття найменше на КПВВ «Станиця Луганська» (два) і лише на підконтрольній території. На КПВВ «Майорськ», «Мар’їнка» і «Новотроїцьке» розташовано від 10 до 14 баків для сміття.

«Окремі пункти медичної допомоги є лише на КПВВ «Майорськ» і «Мар’їнка». Найкраща ситуація з цим питанням — на КПВВ «Майорськ», де по обидва боки розташовані великі намети медиків», — повідомляє «Прифронтова інспекція».

Погрітися взимку та отримати гарячий чай громадяни мають можливість на всіх контрольних пунктах: зі сторони контрольованої території чи зі сторони «сірої зони». Тільки на КПВВ «Майорськ» можливість для обігріву є з кожної сторони від контрольного пункту.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+