Слухати

Жителі Дніпра вдвічі менше платитимуть за опалення

12 грудня 2016 - 18:23
Різницю в тарифах компенсують за рахунок міста. Принаймні, таку обіцянку жителям міста дав мер Борис Філатов
Жителі Дніпра вдвічі менше платитимуть за опалення / Новини на Громадському радіо

Економії вдалося добитися знизивши витрати на виробництво тепла комунальними підприємствами за рахунок ремонту теплових мереж, котелень та за рахуноу встановлення теплолічильників у будинках, говорить міський голова Дніпра:

«За листопад середня вартість опалення для дніпрян складає 16 грн. 86 коп за квадратний метр. У той час як, хотілося б підкреслити, що діючий тариф становить 34 грн 39 копійок за квадратний метр. За рахунок комплексної і системної роботи, яка була здійснена виконкомом і комунальниками, жителі обласного центру заплатять за опалення орієнтовно до 50% менше». 

Послуги теплопостачання дніпрянам надають 4 комунальні підприємства. 79% мешканців міста обслуговує КП «Теплоенерго». Його тариф встановлений на рівні 16 грн 67 коп., тоді як тариф НКРЕКП складає 37 грн 84 коп. У КП «Дніпропетровські міські теплові мережі», «Теплотранс» і «Коменергосервіс» вартість тепла за минулий місяць — від 8 грн 32 коп. до 26 грн 63 коп. У той час як ціни НКРЕКП – від 20,84 грн до 43 грн.

Різницю в тарифах, за словами Філатова, компенсують за рахунок міста. Якщо дніпряни матимуть претензії до сум, зазначених у платіжках за жовтень-листопад, то їм буде здійснено перерахунок — говорить директор КП «Теплоенерго» Андрій Клименко.

«Там, де немає лічильників, ми рахуємо за середнім тарифом. Ми зараз виставляємо людям рахунки за те тепло, яке ми їм надали. Безпосередньо, це неповне навантаження, те, яке хоче НКРЕ», — сказав Андрій Клименко. 

Ірина Яблонська з Дніпра для «Громадського радіо»

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

This material has been produced with the support of the European Commission and the UK Government as part of the Hromadske Network and The Donbas Calling Projects. Views and opinions expressed herein may not coincide with the official position of the UK Government and the European Commission.
Цей матеріал був створений за підтримки Європейської комісії та Уряду Великої Британії і є частиною проектів Hromadske Network та Говорить Донбас. Погляди та висновки, висловлені у цій публікації, можуть не збігатись з офіційною позицією Уряду Великої Британії та Європейської комісії

snyppet_eu_gb_0_0.jpg

Громадське Network //
Громадське Network

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+