Слухати

27 українських військових після полону перейшли на бік бойовиків - СБУ

13 грудня 2016 - 12:15
27 українських військових, які потрапили в полон до бойвиків, перейшли на їхній бік
27 українських військових після полону перейшли на бік бойовиків - СБУ / Новини на Громадському радіо

 Про це повідомив керівник апарату глави СБУ Олександр Ткачук. 

«Нами задокументовано 27 військових, які після перебування в полоні перейшли на бік ворога і зараз беруть участь у збройному конфлікті на стороні терористичних угруповань», — повідомив він.

За словами Ткачука, військова контррозвідка попередила 76 фактів вербування українських військовослужбовців російськими спецслужбами і бойовиками «ДНР» та «ЛНР».

Він також додав, що 47 колишніх полонених вирішили звернутися в міжнародні інстанції зі скаргами на нелюдське ставлення.

Нагадаємо, полковника Івана Без’язикова, який побував у полоні бойовиків, підозрюють в участі в терористичній організації. Керівник апарату глави СБУ Олександр Ткачук зазначив, що перебуваючи в полоні, Без’язиков носив військову форму РФ та мав при собі зброю.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+