Слухати

Для незрячих дітей випустять серію патріотичних книжок

13 грудня 2016 - 12:53
Унікальність серії у поєднанні рельєфно-крапкового шрифту Брайля та пласко друкованого шрифту, що дозволяє читати одну книгу як незрячим дітям, так і дітям з глибокими порушеннями зору
Для незрячих дітей випустять серію патріотичних книжок / Новини на Громадському радіо

16 грудня об 11:00 в Пресс-центрі Інформаційного агентства ЛІГАБізнесІнформ (Київ, вул. Шамрила, 23) відбудеться презентація серії дитячої патріотичної літератури для незрячих і слабозорих дітей «Моя Україна». 

Презентований проект є благодійною ініціативою та реалізовується за кошти меценатів, до серії «Моя Україна» входить п’ять книг — розповіла в ефірі «Громадського Радіо» Перепеченко Олеся, виконавчий директор ГС «Сучасний погляд»:

«У березні 2014 року народилася ідея робити книжки шрифтом Брайля. Ми вирішили друкувати їх, бо напередодні до нас звернувся хлопчик, якого ми навчали шрифту Брайля. Таких книжок взагалі мало, якщо і з’являлися для дітей, то небагато. Тоді ми започаткували акцію та зробили першу серію книжок «Дванадцять місяців», потім випустили дві збірки українських народних казок, надрукували Всеволода Нестайка, Анатолія Григорука.

Під час Революції Гідності народилася ідея створити серію «Моя Україна» і дати дітям інформацію патріотичного спрямування. Серія «Моя Україна» — 5 книг. Перша книга — це вірші, оповідання різних авторів. Вони дуже теплі і світлі, про любов і дружбу. Ми включили багато творів, які вивчаються за програмою. Друга книга — Надії Красоткіної про чисту українську мову, про те, як потрібно навчатися і спілкуватися, є книга «У світі українських традицій», «Дух України. Козацтво», а завершує серію книга «Революція Гідності. Січ ХХІ століття».

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+