Слухати

Майстер-клас: Як говорити так, щоб тебе чули

13 грудня 2016 - 13:11
Журналістка, авторка та одна з ведучих щоденного живого ток-шоу «Громадська хвиля» та подкасту «Стартап.UA», Тетяна Трощинська поділиться своїм досвідом "Як говорити так, щоб тебе чули".
Майстер-клас: Як говорити так, щоб тебе чули / Новини на Громадському радіо

Майстер-клас буде корисним журналістам, теле та радіо ведучим, спікерам, викладачам, тренерам, а також всім, хто хоче вільно говорити і бути почутим. 

20 грудня о 19-00 в «1900 Coworking» (Київ, вул.Б.Хмельницького, 32

«Ніяка інша здатність людини не дає можливості з такою швидкістю зробити кар’єру і домогтися визнання, як здатність добре говорити», — говорив Чонсі Депью. 

Тетяна Трощинська 7 років була заступником головного редактора ТСН на каналі 1+1 та як стартовий менеджер запускала телеканал «Бізнес». Є медіатором та фахівцем з переговорних навичок за Гарвардською методикою, працює тренером Академії лідерства за програмою Ради Європи. Вона також розробляє та проводить тренінги зі стратегічної, кризової комунікації та конфлікт-менеджменту, з розвитку комунікативних та медіа-навичок дорослих. 

Вартість: 150 грн
Кошти будут перераховані на сайт “Спільнокошт” в проект “Громадське радіо в твоєму місті!”, де ми збираємо 3 000 000 гривень за 6 місяців на поширення мовлення в нові міста та виробництво нових програм.
Партнер майстер-класу 1900 Coworking.

Подія на Фейсбук

event_cover_2.png

Тетяна Трощинська //
Тетяна Трощинська

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+