Слухати

На Дніпропетровщині учениця другого класу «згоріла» від температури / Новини на Громадському радіо

На Дніпропетровщині учениця другого класу "згоріла" від температури

13 грудня 2016 - 16:06
Наразі з'ясовується, чи грип спричинив смерть восьмирічної мешканки Кривого Рогу

Про це повідомляє кореспондент «Громадського радіо” з Дніпра.

Дівчинка померла в ніч із суботи на неділю, хоча в п’ятницю ще була на уроках і  виглядала цілком здоровою — розповідає директор Криворізької школи № 79 Світлана Сивогракова:

«Вона в п’ятницю в нас була на уроках. Також ситуація в класі не була критичною. Діти хворіли, але вже давно. Вона не скаржилась в той день вчителю, не зверталася до медпункту. Тобто, активна, нормальна», — говорить Сивогракова.

Щодо загального стану здоров’я дівчинки — то жодних відхилень від норми педагоги також не помічали — говорить директор школи Світлана Сивогракова:

«В неї була основна група, ніяких відхилень особливих не було02.10 01.42Вона хворіла як і всі діти, було таке, що температура піднімалася», — сказала Світлана Сивогракова.

Температура вище 39 градусів піднялася в дівчинки в ніч з п’ятниці на суботу, та така, що батьки не могли з нею справитися власноруч — говорить мати дівчинки:

«Ми викликали швидку, щоб збити температуру. Вони її збили — і в принципі не було ніяких причин для госпіталізації».

Наступного дня батьки знову викликали швидку, але дитина померла ще до приїзду медиків — розповідає матір другокласниці:

«Їй стало погано в ніч із суботи на неділю. Ми визивали швидку не температуру збити, а дитину спасати, тому-що вона просто стала падати в обморок».

Причину смерті дитини встановить судмедекспертиза. Так само як і причину смерті 32-річного працівника криворізького підприємства, який помер у лікарні, куди звернувся через високу температуру, яку не міг збити самотужки.

Коментує заступник начальника відділу охорони здоров’я Криворізького міськвиконкому Олександр Лукяненко:

vrach.jpg

Олександр Лук'яненко // Громадське радіо
Олександр Лук’яненко
Громадське радіо

«Смерть настала в стаціонарних умовах, тому там без розтину не відбувається”.

За інформацією обласного управління охорони здоров’я, на сьогодні на ГРВІ та грип захворіли більше як 32 тисячі мешканців Дніпропетровщини.

Ірина Яблонська з Дніпра для “Громадського радіо

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

This material has been produced with the support of the European Commission and the UK Government as part of the Hromadske Network and The Donbas Calling Projects. Views and opinions expressed herein may not coincide with the official position of the UK Government and the European Commission.
Цей матеріал був створений за підтримки Європейської комісії та Уряду Великої Британії і є частиною проектів Hromadske Network та Говорить Донбас. Погляди та висновки, висловлені у цій публікації, можуть не збігатись з офіційною позицією Уряду Великої Британії та Європейської комісії

snyppet_eu_gb_0_0.jpg

Громадське Network //
Громадське Network

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+