Слухати

В РФ порушено справу через відеоролик з силовиками, які відправляються до Сирії

13 грудня 2016 - 12:41
Порушено кримінальну справу за фактом появи в соцмережах відеоролика про підготовку службовців військової поліції, дислокованих в Чечні, до відправки в Сирію
В РФ порушено справу через відеоролик з силовиками, які відправляються до Сирії / Новини на Громадському радіо

П’ятеро людей, які брали участь в зйомках, затримані. Чи відбудеться відрядження, поки не вирішено, пише Росбалт з посиланням на джерело, знайоме з ситуацією.

«В ході перевірки було встановлено, що командири не провела з підлеглими роз’яснювальну роботу щодо нерозголошення інформації про підготовлювану відправку до Сирійської Республіки, — розповіло джерело. — Зйомка проводилася для особистого користування, і спочатку не передбачалося її поширення. Однак один з її учасників переслав відео кільком знайомим, які і розмістили його в соціальних мережах, а пізніше воно «розійшлося» по ЗМІ. Таким чином була поставлена ​​під загрозу життя самих військовослужбовців, розголосу додали відомості про переміщення підрозділів Міністерства оборони. За даним фактом порушено кримінальну справу».

Співрозмовник агентства відмовився говорити, за якою статтею розпочато розслідування.

«Я не уявляю, що було у цих людей в головах, коли вони проводили зйомку і, вже тим більше, коли для хвастощів поширювали її серед знайомих. Був дуже серйозний «розбір польотів» з відповідними висновками у вигляді кримінальної справи». 

На згаданому відеоролику видно військовослужбовців з нашивками «військова поліція», які готуються до вильоту. З їх виступів на камеру стає зрозуміло, що відрядження буде в Сирію. Військові називають один одного по імені, чітко видно їхні обличчя. 

Новина швидко розійшлася по ЗМІ, які стали повідомляти про відправку до Сирії чеченського спецназу. Голова Чечні Рамзан Кадиров, коментуючи цю інформацію зазначив, що «в Чеченській Республіці немає ніяких батальйонів «Схід» і «Захід» .

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+